Похідний ніж SKIF Swing
Відео 1Фото 3 |
SKIF Swing |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Swing
Усі ціни 9 →Ніж Skif Swing до:black,1765.02.13 | 860 грн. |
Ніж Skif Swing Olive | 860 грн. |
Ніж Skif Swing Orange | 860 грн. |
Ніж Skif Swing Black | 860 грн. |
Ніж Skif Swing orange оранжевий | 860 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →