Похідний ніж Ganzo G743-2
Фото 7 |
Ganzo G743-2 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G743-2
Усі ціни 17 →Нож Ganzo G743-2-OR | 900 грн. |
Нож складной Ganzo G743-2 (длина: 200мм, лезвие: 87мм, сатин), оранжевый 1 | 900 грн. |
Ganzo G743-2-OR Оранжевый | 900 грн. |
Ganzo Складной нож Ganzo G743-2 оранжевый G743-2-OR | 900 грн. |
Нож Ganzo G743-2-OR | 900 грн. |
ще 12 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель G743-1 – гладка обробка клинка
- Модель G743-2 – обробка клинка стоунвош
РекомендуємоПорівняти в таблиці →