Похідний ніж SKIF Townee SW (UL-001SWB)
Відео 6Фото 5 |
SKIF Townee SW |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Townee SW
Усі ціни 18 →Нож складной SKIF Townee SW (длина: 218 мм, лезвие: 95 мм), черный 224-108 | 1 210 грн. |
Skif Townee SW | 1 210 грн. |
Карманный нож Skif Townee SW Black UL-001SWB | 1 210 грн. |
Ніж Skif Townee SW Black (UL-001SWB) | 1 333 грн. |
Нож Skif Townee SW Black (UL-001SWB) UL-001SWB | 1 210 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →