Окуляри віртуальної реальності Skyzone SKY04X Pro (SZ-SKY04X-PRO)
Відео 4Фото 6 |
Skyzone SKY04X Pro |
|
Ресивер - 5.8Ghz, 48 каналів. Роз'єми HT OUT, A/V.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skyzone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skyzone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skyzone SKY04X Pro
Усі ціни 8 →FPV окуляри skyzone sky04x Pro 5.8g black | 29 308 грн. |
Skyzone SKY04X Pro (SZ-SKY04X-PRO) | 22 499 грн. |
Skyzone SKY04X Pro 5.8G STH0022298 | 29 699 грн. |
Skyzone Окуляри FPV Skyzone SKY04X PRO 5.8GHz 56CH L,X Band (SKY04XP5G) SK | 24 082 грн. |
Окуляри FPV SKYZONE SKY04X PRO 5.8GHz 56CH L X Band (Black) SKY04XP5G | 23 777 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →