Кондиціонер Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw 35 м²
Відео 1Фото 2 |
Потужний і енергоефективний побутової інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Ключовою особливістю цієї моделі стала якісна адаптація зовнішнього блоку пристрою до ефективної роботи на підігрів у вітчизняних кліматичних умовах. Завдяки підігріву піддону зовнішнього блоку і картера компресора, кондиціонер Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw здатний ефективно обігрівати житлові та офісні приміщення площею до 35 м² навіть при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -22 °C).
Основою цієї спліт системи стали економічний інверторний компресор Hitachi, що забезпечує високу енергоефективність класу А++/А+ (охолодження/обігрів), що важливо для мінімізації витрат на оплату споживаної електроенергії. Крім цього кондиціонер забезпечує точна підтримка заданої цільової температури і підтримує малошумний нічний режим роботи зі спеціальним температурним профілем. Корпус внутрішнього блоку має елегантний зовнішній дизайн і обладнаний світлодіодним індикатором температури для простого візуального контролю з боку користувача. Крім охолодження і обігріву, кондиціонер може працювати на осушення (до 1,2 л/год) і в режимі вентиляції. Система звичайного механічного і електростатичного фільтрів якісно очищає повітря від пилу і алергенів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Купити Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw 35 м²
Кондиционер Neoclima YETI NS/NU-12EHZIw 0101010801-100429697 | 15 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-12EHZIw | 15 990 грн. |
Кондиціонер Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw | 15 992 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw | 18 000 грн. |
0 0 1 4 |
З моєю студією повністю справляється. У будинку не все ок з опаленням, за це голова тепер взагалі не болить: навіть у найсильніший холод мене кондиціонер підстрахує. витрата електроенергії досить невелика, платіжка не шокує принаймні витрата електроенергії досить невелика, ціна користуюся Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw менше місяця |
ідеальне поєднання ціни та якості. Ставлю максимальну оцінку та всім раджу компактний, багато корисних функції, колір сподобався їх немає користуюся Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw кілька місяців |
Хороший, збалансований кондишн – купував на роботу: блок компактний і вписався у кут, скрізь тепло чи свіжо (як увімкнемо за погодою), приміщення в районі 65 метрів. взагалі знайомий із сервісу шепнув що працюють відмінно, до них такі дуже рідко потрапляли Гарний, збалансований не побачив користуюся Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw кілька місяців |
Модификації Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw
Ціни на Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw 26 м² | від 14 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw 35 м² | від 15 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima Yeti NS/NU-18EHZIw 50 м² | від 23 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Yeti NS/NU-24EHZIw 70 м² | від 27 999 грн. | 2 пропозиції |