Кондиціонер AUX ASW-H12A4-DI ION 35 м²
Побутовий інверторний кондиціонер середньої потужності, призначений для настінного монтажу в житлових або офісних приміщеннях площею до 35 м². Відмінними рисами даної моделі є: помірна ціна, стильний дизайн внутрішнього блока, висока економічність використання електроенергії та надійність. Використання інверторного компресора і сучасної цифрової системи управління, здатної працювати з повністю автоматичному режимі, робить використання цієї моделі максимально простим і ефективним.
Кондиціонер AUX ASW-H12A4-DI ION може працювати в 4-х основних режимах: охолодження, обігрів, осушення повітря, вентиляція. Завдяки адаптації до вітчизняних кліматичних умов, режим обігріву зберігає працездатність навіть при глибоко негативних температурах (до -21 °C.). Внутрішній блок спліт-системи працює з низьким рівнем шуму, а при активації нічного режиму звук вентилятора знижується до порога чутності.
Кондиціонер оснащений іонізатором та ефективною системою фільтрів, що затримують пил. Він підтримує коректний рестарт після збоїв в електропостачанні і виконує автоматичну самоочищення теплообмінника після вимикання (потрібна подача чергового живлення). Спеціальне покриття теплообмінника захищає його від вологи і атмосферної корозії, збільшує загальну надійність системи. При купівлі додаткового Wi-Fi-модуля може керуватися дистанційно, через глобальну мережу і спеціальний додаток (iOS або Android).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Купити AUX ASW-H12A4-DI ION 35 м²
Спліт-система AUX ASW-H12A4-DI ION | 19 000 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H12A4-DI ION | 13 070 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H12A4-DI ION | 12 470 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H12A4-DI ION | 13 180 грн. |
Модификації AUX ASW-H12A4-DI ION
Ціни на AUX ASW-H12A4-DI ION |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H09A4-DI ION 25 м² | від 9 184 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H12A4-DI ION 35 м² | від 12 470 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H18A4-DI 51 м² | від 14 231 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H24A4-DI 70 м² | від 19 180 грн. | 4 пропозиції |