Сковорідка Smile MPC-20/11/01 20 см
Фото 4 |
Smile MPC-20/11/01 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smile MPC-20/11/01 20 см
Сковорода SMILE MPC-20/11/01 20 см | 533 грн. |
Пательня SMILE Stardust MPC-20/11/01 | 2 060 грн. |
Сковорода SMILE MPC-20/11/01 Сковорідка 20 см SMILE | 636 грн. |
Модификації Smile MPC-20/11/01
Ціни на Smile MPC-20/11/01 |
---|---|---|---|---|
Smile MPC-20/11/01 20 см | від 533 грн. | 3 пропозиції | ||
Smile MPC-24/11/01 24 см | від 622 грн. | 4 пропозиції | ||
Smile MPC-30/11/01 30 см | від 765 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →