POD-система SMOK Novo 2 Pod
Відео 2Фото 8 |
SMOK Novo 2 Pod |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SMOK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SMOK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMOK Novo 2 Pod
Усі ціни 10 →POD система Smok Novo 2S 800 мАч Blue Grey Armor | 759 грн. |
POD система Smok Novo 2S 800 мАч Rasta Green Armor | 759 грн. |
POD система Smok Novo 2S 800 мАч Red Armor | 759 грн. |
POD система Smok Novo 2S 800 мАч Green Armor | 759 грн. |
POD система Smok Novo 2X Pod Kit 800 мАч Black Cobra | 869 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →