Акумулятор LG ICR18650-HE2 2500 mAh
Фото 3 |
LG ICR18650-HE2 2500 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG ICR18650-HE2 2500 mAh
Усі ціни 15 →Аккумулятор LG HE2, ICR18650, 20A, 2500 mAh | 250 грн. |
Аккумулятор 18650 2500 mAh (20А) LG (LGDBHE21865) LGDBHE21865 | 144 грн. |
Акумулятор LG 18650 Li-Ion 2500 mAh ICR18650HE2 | 131 грн. |
LG HE2 Li-Ion 2500mAh (ICR18650HE2) ICR18650HE2 | 309 грн. |
Акумулятор LG LGDBHE21865 18650 Li-Ion 2500 мА·год, 35 A, 4.2/3.6/2.5 В PV | 144 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →