Умивальник Snail Omega 555 мм
Фото 8 |
Snail Omega |
|
Глибина чаші: 100 мм.
Модель умивальника Snail Omega з артикулом 151А100М має матовий колір.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snail 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snail.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snail Omega 555 мм
Усі ціни 7 →Раковина врізна Snail Омега 60 см білий глянцевий 151A100 | 5 800 грн. |
Умивальник «Омега» Білий 151A100 | 4 988 грн. |
Snail Умивальник «Омега» Медіум Т107 (151T107) | 5 800 грн. |
Умивальник «Омега» Білий МАТ 151A100M | 6 484 грн. |
Умивальник Snail «Омега» 555*435мм Медіум 151T107 | 4 350 грн. |
Умивальник Snail «Омега» 555*435мм Білий 151А100 | 5 220 грн. |
Умивальник Snail «Омега» 555*435мм Червоний 151А300 | 5 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →