Умивальник Snail Estel L 153A100 400 мм чаша праворуч
Фото 20 |
Snail Estel L 153A100 400 мм чаша ліворуч 400 мм чаша праворуч |
|
Підвищена стійкість до ультрафіолету, вологи та інших зовнішніх впливів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snail 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snail.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snail Estel L 153A100 400 мм чаша праворуч
Раковина підвісна Snail Естель L 40 см білий глянцевий 153A100 | 3 600 грн. |
Умивальник «Естель» L Білий 153A100 | 3 096 грн. |
Умивальник Snail «Естель L» 400*220мм Чорний 153А200 | 3 600 грн. |
Умивальник «Естель» L Білий МАТ 153A100M | 4 025 грн. |
Модификації Snail Estel L 153A100
Ціни на Snail Estel L 153A100 |
---|---|---|---|---|
Snail Estel R 152A100 400 мм чаша ліворуч | від 2 700 грн. | 6 пропозицій | ||
Snail Estel L 153A100 400 мм чаша праворуч | від 3 096 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →