Умивальник Snail Estel R 152A100 400 мм чаша ліворуч
Фото 20 |
Snail Estel R 152A100 400 мм чаша ліворуч 400 мм чаша праворуч |
|
Підвищена стійкість до ультрафіолету, вологи та інших зовнішніх впливів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snail 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snail.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snail Estel R 152A100 400 мм чаша ліворуч
Усі ціни 10 →Раковина підвісна Snail Естель R 40 см білий глянцевий 152A100 | 3 600 грн. |
Умивальник «Естель» R Білий 152A100 | 3 096 грн. |
Умивальник Snail «Естель R» 400*220мм Білий 152А100 | 3 600 грн. |
Умивальник «Естель» R Білий МАТ 152A100M | 4 025 грн. |
Умивальник Snail «Естель R» 400*220мм Червоний 152А300 | 2 700 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Snail Estel R 152A100
Ціни на Snail Estel R 152A100 |
---|---|---|---|---|
Snail Estel R 152A100 400 мм чаша ліворуч | від 2 700 грн. | 10 пропозицій | ||
Snail Estel L 153A100 400 мм чаша праворуч | від 3 096 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →