Праска Sogo PLA-SS-6330
Відео 1Фото 6 |
Sogo PLA-SS-6330 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo PLA-SS-6330
Усі ціни 8 →Праска Sogo PLA-SS-6330-B | 1 159 грн. |
Праска SOGO PLA-SS-6330-B | 1 116 грн. |
Праска PLA-SS-6330-B 2800 Вт, Рег.подача пари до 55 г/х ,паровий удар 0,8 | 1 107 грн. |
Праска SOGO PLA-SS-6330-B | 1 331 грн. |
Праска SOGO PLA-SS-6330-PU | 1 116 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →