Соковитискач Sogo SS-5141
Відео 1Фото 3 |
Sogo SS-5141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo SS-5141
Усі ціни 14 →Соковитискач Sogo LIC-SS-5141 | 3 861 грн. |
Соковичавниця Sogo LIC-SS-5141 | 3 942 грн. |
Соковижималка SOGO LIC-SS-5141 | 4 263 грн. |
Соковыжималка SOGO LIC-SS-5141 | 3 897 грн. |
Соковижималка SOGO LIC-SS-5141 | 4 088 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →