Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-MIXVENT TD-250/100
Відео 1Фото 2 |
Модифікації Soler&Palau TD-MIXVENT 13
Характеристики
Soler&Palau TD-250/100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau TD-250/100:
- Споживання струму — 0.11 A
- Вага — 2 кг
Де купити Soler&Palau TD-MIXVENT TD-250/100
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau TD-250/100 5211320600 | 8 147 грн. |
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 | 8 147 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 *230 V 50*, 5211320600 | 8 147 грн. |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 | 8 147 грн. |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 | 8 147 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо