Вантажна шина Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 11 →Ovation RSVI-162 (рулевая) (315/80R22.5 156L) | 8 329 грн. |
Ovation rsVI-162 (рулевая) 315/80 R22.5 156/152L 20PR | 8 560 грн. |
Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156/152L | 8 177 грн. |
Ovation RSVI-162 (рулевая) 315/80 R22.5 156/152L PR20 | 8 390 грн. |
Грузовые шины Ovation RSVI-162 (рулевая) 315/80 R22.5 156/152L 20PR 100246 | 8 286 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156L
Ціни на Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 154M | від 8 782 грн. | 1 пропозиція | ||
Ovation RSVI-162 315/80 R22.5 156L | від 7 925 грн. | 11 пропозицій |