Об'єктив Sony 10-18mm f/4.0 E OSS (SEL-1018)
Відео 14Фото 7 |
Sony 10-18mm f/4.0 E OSS |
|
. Об'єктив ширококутного класу — діапазон фокусних відстаней в еквіваленті 35 мм становить 15-27 мм, кути огляду — 109° – 76°. Виділяється, зокрема, незмінною світлосилою на всіх фокусних відстанях, вона становить f/2.0. Також варто відзначити стабілізатор зображення. Призначений для використання з байонетами Sony E і матрицями APS-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 10-18mm f/4.0 E OSS
Усі ціни 32 →Ширококутний об'єктив Sony SEL1018 10-18mm f/4,0 OSS | 25 310 грн. |
Об'єктив SONY SEL1018.AE | 34 999 грн. |
Sony SEL1018 10-18mm f/4,0 OSS | 24 900 грн. |
Объектив Sony E 10-18 mm f/4.0 OSS для NEX (SEL1018.AE) | 37 999 грн. |
Об'єктив Sony E 10-18mm f/4.0 OSS (SEL1018) | 25 699 грн. |
Зум-ультраширокий об'єктив повинен бути присутнім в парку оптики будь-якого мало-мальськи залученого фотоентузіаста. На роль такого під кропнуті бездзеркалки Sony ідеально підходить об'єктив з набором фокусних відстаней 10-18 мм і незмінною світлосилою у всьому діапазоні зумування f/4.
Суцільнометалевий «кузов»
Оптичну схему об'єктива формують 10 елементів, об'єднаних у 8 групах. Всі вони поряд з мотором автофокусу і оптичним стабом заточені в суцільнометалевий корпус вагою всього-на-всього 227 р. З елементів управління в розпорядження фотографу люб'язно надані практично равноширокие кільця зміни фокусної відстані та ручного наведення на різкість з плавним і чітким ходом обертання.
Характер малюнка
Дисторсія під час зйомки на ультраширокий об'єктив проявляється на короткому кінці і в телеположенні зума (якщо його можна таким назвати). А, приміром, на 14 мм ширококутні спотворення не потривожать зовсім. Що ж стосується різкості, роздільна здатність знімків загалом варіюється від хорошого до відмінного. Падіння різкості зустрічаються лише по краях кадру на відкритій діафрагмі. Тоді ж мають місце явища віньєтування (затемнення країв зображення) і хроматичних аберацій, які легко правляться на етапі постобробки знімків.
Без альтернатив
Альтернатив Sony E 10-18mm f/4 OSS не водиться. Та й нема чого йому конкуренція. Зі своїми завданнями архітектурного, інтер'єрного та пейзажної фотозйомки об'єктив справляється на тверду «п'ятірку». Єдине, що викласти за нього доведеться майже вартість «тушки» того ж Sony A6400 — базової моделі в актуальному поколінні «шеститисячної» серії бездзеркалок Sony.