Об'єктив Sony 16-50mm f/3.5-5.6 E OSS (SEL-P1650)
Відео 1Фото 4 |
Sony 16-50mm f/3.5-5.6 E OSS |
|
Штатник під багато бездзеркальні камери Sony з сенсором зображення формату APS-C. У перерахунку на еквівалент повного кадру фокусна відстань об'єктива становить 24-75 мм, що є підходящим варіантом для різнопланових сюжетів зйомки. У складеному вигляді Sony 16 - 50mm f/3.5-5.6 E OSS вельми схожий на компактні «млинці» — так в народі іменуються об'єктиви з малою довжиною корпусу (29.9 мм в цьому конкретному випадку).
При роботі у моделі незначно висувається вперед оправа корпусу. Оптична схема зум-об'єктива містить 9 елементів в 8 групах і підкріплюється традиційної 7-пелюсткової конструкцією діафрагми. Невисоку плаваючу світлосилу моделі f / 3.5-5.6 компенсує система оптичної стабілізації зображення із заявленою ефективністю до 4 ступенів витримки. Також об'єктив оснащений електромеханічним зумом. На корпус моделі додатково винесений слайдер Power Zoom W-T. Діаметр переднього світлофільтру у об'єктива становить 40.5 мм. до ваги камери універсальний зум додає близько 116 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 16-50mm f/3.5-5.6 E OSS
Усі ціни 8 →Універсальний об'єктив Sony SELP1650 E PZ 16-50mm f/3,5-5,6 OSS | 6 710 грн. |
Sony SELP1650 E PZ 16-50mm f/3,5-5,6 OSS | 6 150 грн. |
Объектив Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS SELP1650 | 6 499 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sony SELP1650 E Pz 16-50mm f/3.5-5.6 Oss | 6 826 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sony SELP1650 E Pz 16-50mm f/3.5-5.6 Oss | 7 019 грн. |
1 4 2 7 |
Прочитав один із відгуків, де різкість даного об'єктиву порівняли з різкістю фіксів від соні sel16f2.8,sel20f2.8.....хочу з цим не погодиться. сам користуюся фіксом sel35f1.8 у якого різкість просто зашкалює в порівнянні з китом, так само тестував sel16f2.8 він теж різкіше, але кит все ж непоганий при хорошому освіті Компактен, гарно виглядає на камері. Різкість дуже посередня, особливо на відкритій діофрагмі. користуюся Sony 16-50mm f/3.5-5.6 E OSS місяць і більше |