Об'єктив Sony 50mm f/1.4 GM FE
Фото 32 |
Sony 50mm f/1.4 GM FE |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Розшифровка позначень об'єктивів SonyВчимося читати дані про об'єктиві за абревіатурами в його найменуванні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 50mm f/1.4 GM FE
Усі ціни 25 →Стандартний об'єктив Sony SEL50F14GM 50mm f/1.4 GM FE | 51 110 грн. |
Об'єктив SONY SEL50F14GM.SYX | 54 999 грн. |
Sony SEL50F14GM 50mm f/1.4 GM FE | 50 900 грн. |
Объектив Sony FE 50 mm f/1.4 GM (SEL50F14GM.SYX) | 53 999 грн. |
Об'єктив Sony FE 50mm f/1.4 GM (SEL50F14GM) | 51 739 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →