Об'єктив Sony 18-200mm f/3.5-6.3 OSS LE (SEL-18200LE)
Фото 4 |
Sony 18-200mm f/3.5-6.3 OSS LE |
|
Універсальний зум-об'єктив для використання спільно з кропнутими бездзеркальними камерами Sony. Для датчиків формату APS-C еквівалентну фокусну відстань даної моделі знаходиться в широких рамках від 24 до 300 мм.укупі з наближенням картинки змінюється і світлосила об'єктива — від f/3.5 на короткому кінці до f/6.3 в телеположении зума. Можливий недолік світлосили покликана компенсувати фірмова система стабілізації зображення Optical SteadyShot.
У» нутрі " Sony 18 - 200mm f/3.5-6.3 OSS LE встановлений кроковий мотор системи автоматичного наведення на різкість, що забезпечує прицільне фотографування і зйомку відео з дистанції фокусування від 50 см.з органів управління модель має кільцями зумування і ручного наведення на різкість. Також об'єктив обладнали механічним замком для блокування висувного «хобота» на значенні фокусної відстані 18 мм.діафрагма у багатоцільового зуму 7-пелюсткова, діаметр різьби поблизу передньої лінзи — 62 мм. «Тушку» фотоапарата об'єктив ускладнює приблизно на 460 г (саме стільки він важить).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 18-200mm f/3.5-6.3 OSS LE
Усі ціни 10 →Універсальний об'єктив Sony SEL18200LE 18-200mm f/3,5-6,3 | 24 510 грн. |
Sony SEL18200LE 18-200mm f/3,5-6,3 | 22 700 грн. |
Объектив Sony E 18-200 mm f/3.5-6.3 OSS для камер NEX (SEL18200LE) | 24 999 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sony SEL18200LE 18-200mm f/3,5-6,3 | 23 241 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sony SEL18200LE 18-200mm f/3,5-6,3 | 22 941 грн. |