Об'єктив Sony 55-210mm f/4.5-6.3 E
Відео 4 |
Sony 55-210mm f/4.5-6.3 E |
|
. Телеоб'єктив під системи Sony з байонетом E і матрицями APS-C. Діапазон фокусних відстаней становить 55-210 мм, а конструкція включає стабілізатор зображення, що полегшить зйомку на дальніх дистанціях. Світлосила f/4.5 – f/6.3, а 7-пелюсткова діафрагма має мінімальне значення 22. Автофокусування здійснюється класичним мотором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 55-210mm f/4.5-6.3 E
Усі ціни 14 →Довгофокусний об'єктив Sony SEL55210 DT 55-210mm f/4,5-6,3 | 8 810 грн. |
Об'єктив SONY SEL55210B.AE | 16 699 грн. |
Sony SEL55210 DT 55-210mm f/4,5-6,3 (Black) | 7 850 грн. |
Объектив Sony E 55-210 mm f/4.5-6.3 OSS Black (SEL55210B.AE) | 7 799 грн. |
Об'єктив Sony E 55-210mm f/4.5-6.3 OSS Black (SEL55210B.AE) | 10 299 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →