Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game
Відео 63 |
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game |
|
Потужна та інноваційна ігрова консоль від компанії Sony, яка забезпечує неймовірно реалістичні ігрові відчуття завдяки передовим технологіям у галузі тривимірної графіки та об'ємного звуку. Вона оснащена 8-ядерним процесором AMD Zen 2 та графічним прискорювачем RDNA 2, які забезпечують високу продуктивність та якісну некстгенну графіку. Залізо підтримує технологію трасування променів, яка створює неймовірно реалістичні зображення та ефекти, що робить ігровий процес більш захоплюючим та незабутнім.
Завдяки цьому консоль може виводити зображення з роздільною здатністю 4K, підтримує підвищену частоту оновлення 120 Гц і вміє працювати з динамічним HDR-контентом. У цій версії немає дисковода, тому всі ігри завантажуються з хмари. Для зберігання колекції передбачений реактивний NVMe SSD ємністю 825 ГБ, який забезпечує обмін даними на гіперзвуковій швидкості аж до 5.5 ГБ/c, гарантуючи моментальний момент завантаження ігор і підвищуючи чуйність консолі.
Плюс до всього, Sony PlayStation 5 оснащена фірмовою системою віртуалізації багатоканального звуку, яка посилює ефект присутності в ігровому світі, дозволяючи гравцям насолодитися реалістичним звучанням ігрових сцен. У комплекті з приставкою йде ключ на один з ексклюзивних проєктів від внутрішніх студій Sony та фірмовий геймпад DualSense з масивною тач-панеллю, оновленою системою тактильної віддачі та адаптивними тригерами, які змінюють рівень опору залежно від внутрішньоігрової механіки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game
Усі ціни 16 →Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB God of War Ragnarok Bundle PS5-Ra | 27 929 грн. |
Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB God of War Ragnarok Bundle | 24 499 грн. |
Стационарная игровая приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB Go | 26 813 грн. |
Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB God | 22 999 грн. |
Ігрова консоль Sony PlayStation 5 Digital Edition + God of War Ragnarok (ц | 20 600 грн. |
Чудова консоль, нове покоління приносити нам швидкість SSD, 4K, 120 FPS, але це нове покоління стало дуже важко дістати. Особливо я ганявся за 5 плойкою десь півроку, намагаючись дістати її за нормальною ціною і врешті-решт зміг! І був дуже щасливим. Порівняно з Playstation 4 - просто небо і земля. Швидкість включення консолі, запуску ігор підвищилася багаторазово, а швидке переміщення стало просто миттєвим! Також додалися фішки типу Tempest 3D звуку та внутрішніх підказок в іграх. Плюс, хотілося б висловити велику благодарність Sony за те, що вони безкоштовно підовжують підписку Ps plus українцям! Але ці всі фішки помітні тільки при переході з минулого покоління консолей, якщо ви перейшли з пк за 1000+ доларів, то можете цього і не помітити. Але що точно помітити все – так це новий геймпад Dualsense. Його об'ємна вібрація та курки, які чинять проти пальців дійсно додають нових ворожень від геймплею. Тож якщо зможете дістати за 18 - 20 тисяч гривень, то це моя однозначна рекомендація! Некстген відчуття
Dualsense Швидкість завантаження Sony щодо України Інтерфейс у порівнянні з PS 4 трохи погіршився в плані зручності
Все ще необхідно мати платну підписку, щоб грати в онлайн ігри Розмір Валентин Прокіпець: користуюся Sony PlayStation 5 Digital Edition кілька місяців |
У відкликанні хочу розповісти, чому я вібрав саме Digital Edition і чому вважаю це ідеальним варіантом для себе. Вона дешевша, ніж версія із приводом. Бездискова версія ідеально підійде тим, хто любить грати у безкоштовні мультиплеєрні ігри та тим, хто не грав у більшість ігор починаючи з 2000-х. Я вже додавши до бібліотеки більше 100 ігор, є такі як uncharted, ratchet & clank, resident evil 7, The Last of Us та багато інших ААА тайтлів і все це безкоштовно за підпискою. Єдину гру, яку я купивши – це FIFA23. Абсолютно не бачу сенсу купувати диски та після проходження їх продавати. Хіба що, якщо ви вже у всі гри переграли і вам важливо пограти у новинки ексклюзивів зі старту. У цьому випадку так, версія з приводом для вас, але чи готові ви морочитися перепродажем дисків? За підпискою грати є у що, ігор купа. Ще один плюс бездискової версії - вона ідеально підійде тим, хто ділити обліковий запис на двох і купує ігри у складчину. Диск на двох якщо купити, одночасно не пограєш, а якщо купити з братюнею цифру, то й не боляче за ціною і ні хто не обламаний, грай хоч одночасно, хоч у коопі один з одним. Ціна, дизайн. Потужність Не виявив Дмитрий П: користуюся Sony PlayStation 5 Digital Edition кілька місяців |
PlayStation 5 - звичайно їх хороша модель, але PlayStation 4 - краще Майже все сподобалося Займає багато місця, а ще він дорогий користуюся Sony PlayStation 5 Digital Edition більше року |
Модификації Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game
Ціни на Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Digital Edition | від 19 499 грн. | 45 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad | від 23 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad + Game | від 29 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game | від 20 600 грн. | 16 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game | від 41 451 грн. | 1 пропозиція |