Портативна колонка Sony X-Series SRS-XG300
Відео 6Фото 18 |
Sony X-Series SRS-XG300 |
|
Удароміцна та пиловодонепроникна мобільна акустична система високої потужності з якісним звучанням, бездротовим підключенням, світловими ефектами, функцією спікерфону та вражаючою автономністю. Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів. Ця модель розроблена спеціально для використання на відкритих майданчиках та біля водойм. Вечірка в саду, пікнік на узліссі або пляжний відпочинок – у будь-якій з цих ситуацій мобільна акустична система Sony X-Series SRS-XG300 допоможе створити атмосферу свята та веселощів.
Головною фішкою колонки став потужний і чистий звук, що створюється шістьма акустичними випромінювачами (два вуфери 61х68 мм з некруглою діафрагмою оптимізованої форми, два твітери 20 мм і два пасивні випромінювачі, що підсилюють амплітуду басових звуків). Для зручного перенесення пристрою є зручна висувна ручка. Стильний циліндричний корпус, виконаний із міцного ABS-пластику та прикрашений активним LED-підсвічуванням Ambient Illumination, має помітну вагу 3000 г. Для підключення до джерела аудіосигналу використовується енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.2 з підтримкою популярних кодеків SBC, AAC та LDAC. Акумулятор високої ємності може забезпечити до 25 активної автономності. Функція Stereo Pair дозволяє створювати повноцінні стереопари.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony X-Series SRS-XG300
Усі ціни 16 →Портативна акустика Sony SRS-XG300 (SRSXG300B.RU4) Black | 8 499 грн. |
Портативні колонки Sony SRS-XG300 Black (SRSXG300B.RU4) | 9 000 грн. |
Портативная акустика Sony SRS-XG300 Black (SRSXG300B.RU4) | 8 999 грн. |
Портативні колонки Sony SRS-XG300 Black (SRSXG300B.EU8) SRSXG300B.EU8 | 9 135 грн. |
Портативна колонка Sony SRS-XG300 Czarny | 9 061 грн. |