Портативна колонка Sony Extra Bass SRS-XB23
Відео 18Фото 15 |
Sony Extra Bass SRS-XB23 |
|
Компактна мобільна акустична система з бездротовим підключенням, надійної вологозахистом, функцією спікерфона і ємним вбудованим літій-іонним акумулятором. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на любителів активного відпочинку. Завдяки високому рівню захисту від попадання пилу і води (стандарт IP67) може використовуватися як в похідно-польових умовах, так і в будь-яких приміщеннях, включаючи басейни.
Має помірні габарити міцного пластикового корпусу (діаметр 76 мм при довжині 218 мм), завдяки невеликій вазі (580 г) не стане серйозним тягарем на пікніку або прогулянці. Відрізняється поліпшеною стійкістю до падінь/ударам, гідним якістю звучання і підтримкою фірмової технології EXTRA BASS, підсилює низькочастотну складову звукового спектру. Обладнана двома потужними динамічними випромінювачами некруглой форми X-Balanced Speaker, і двома невеликими бічними пасивними випромінювачами-резонаторами.
Для бездротового підключення мобільної акустичної системи Sony Extra Bass SRS-XB23 використовується енергоефективний інтерфейсу Bluetooth 5.0. Є повноцінна підтримка кодеків SBC, AAC, LDAC і Bluetooth-профілю A2DP, AVRCP, HSP, HFP, з допомогою яких можна керувати відтворенням треків на плеєрі і відповідати на вхідні дзвінки, що надходять на смартфон. Від одного повного заряду вбудованого акумулятора колонка працює до 12 год (до 10 год при активації функції EXTRA BASS).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony Extra Bass SRS-XB23
Усі ціни 21 →Портативні колонки Sony SRS-XB23 Black (SRSXB23B) | 3 826 грн. |
Портативная колонка Sony SRS-XB23 Black | 3 165 грн. |
Портативна колонка Sony SRS-XB23 Red SRSXB23R SRSXB23 | 3 999 грн. |
Акустична система Sony SRS-XB23 Blue (SRSXB23L) | 3 499 грн. |
Беспроводная колонка Sony SRS-XB23 Green (SRSXB23G.RU2) | 3 999 грн. |