Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Тип конструкции: накладные / Тип крепления: оголовные / Дополнительно: складная конструкция, Совместимость с Android, Басовые... щенаушники / Время работы, ч: 60
Компания Anker предлагает интересные полноразмерные беспроводные наушники Soundcore Life Q20.
Производитель обещает,... щечто при длительном ношении наушники не причинят дискомфорта благодаря мягким амбушюрам из пены с эффектом памяти и регулируемому изголовью, чтобы соответствовать форме головы.
Подключение к устройствам происходит с помощью Bluetooth 5.0, также в комплекте идет шнур,
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, AAC, активне шумозаглушення, складаються, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 750 мАгод, до 40 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, NFC, LDAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, складаються, 16 – 40000 Гц, 16 Ом, акумулятор: до 40 год, з кейсом + через AUX; 20 – 20000 Гц / через Bluetooth
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, AAC, активне шумозаглушення, 16 – 40000 Гц, 16 Ом, L-штекер, акумулятор: до 40 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, AAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, L-штекер, акумулятор: до 40 год, з кейсом + через Bluetooth; 16 – 40000 через AUX
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 4.1, AAC, aptX, складаються, 16 – 20000 Гц, 32 Ом, L-штекер, акумулятор: до 20 год, з кейсом + час зарядки — 2.5 год
Відеоогляди
REVIEW Anker Soundcore Life Q20 PT-BR
23 серпня 20207 761 перегляд
Anker Soundcore Life Q20 Bluetooth ANC Headphones!
11 липня 20203 922 перегляда
Anker Soundcore Life Q20-Active Noise Cancellation⚡⚡⚡/ Big Update - PRICE DROP @ 3300₹
5 травня 20214 501 перегляд
SoundCore Life Q20 by Anker - Best $40 you'll ever spend!!!
11 лютого 20202 769 переглядів
Soundcore Life Q20 | noise cancelling headphones | soundcore life q20 anc test
2 квітня 20219 349 переглядів
Best Budget Noise Cancelling Headphone - ANKER Soundcore LIFE Q20
13 липня 20206 036 переглядів
Recensione: Cuffie wireless Hi-Res ANKER soundcore Life Q20 con riduzione attiva rumore ANC a 59€
30 січня 20206 415 переглядів
ANKER SOUNDCORE LIFE Q20 Kablosuz Kulaklık İncelemesi ve Karşılaştırma
17 липня 20202 057 переглядів
【これは買い】6000円でノイズキャンセリングヘッドホン Soundcore Life Q20レビュー
6 квітня 20208 875 переглядів
Soundcore Life Q20: Bass With Class
10 лютого 202089 206 переглядів
Soundcore Life Q20 Noise Cancelling Headphones | Review 2020
23 вересня 202097 306 переглядів
Anker Soundcore Life Q20 Review - Noise Canceling Headphone Should You Buy?
13 липня 2020146 936 переглядів
Soundcore Life Q20 Review - Great Noise Cancelling Headphones
9 вересня 2019128 789 переглядів
ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 | НАШЁЛ ЛУЧШИЕ НАУШНИКИ ЗА 35 $ | Автономность 60 часов!
22 березня 202019 557 переглядів
Anker Soundcore Life Q20 Review | Best ANC Headphones UNDER $100
20 травня 20236 915 переглядів
هدست انکر لایف Q20 - ( لوازم جانبی موبایل )
1 квітня 2022995 переглядів
Ballin on a Budget Tech Reviews: Anker Soundcore Life Q20 "Over-the-ear" Headphones
26 липня 2020647 переглядів
Best Budget ANC Headphones - Anker Soundcore Life Q20 Headphone Unboxing and Review
30 жовтня 2020256 переглядів
Anker Soundcore Life Q20 in 2021 Review!Crazy Bass with Hybrid ANC!
23 лютого 2021293 перегляда
[Unboxing] Soundcore Life Q20 (black) | 2022
8 лютого 2022330 переглядів
Life Q20: Music to your ear holes? #Anker #headphones #gaming
6 лютого 2023359 переглядів
Anker Soundcore Life Q20 review
21 травня 2020121 перегляд
Soundcore Life Q30 vs Bose QC35 In-depth review (Part 1)
20 жовтня 202077 199 переглядів
Soundcore Life Q30 Audio Samples (Part 2)
24 жовтня 202023 616 переглядів
Soundcore Life Q20 Headphones Review | Soundcore Life Q20 One Year Later | Featured Tech (2022)
10 квітня 20226 147 переглядів
Anker Soundcore Life Q20 - Built For Business
14 серпня 2020552 перегляда
*UNSPONSORED* REVIEW & COMPARISON: Sony XM4 vs Soundcore Q35 - ANC HEADPHONES - I'm blown-away...
20 березня 202281 400 переглядів
Soundcore Life Q30 Mic Fixed (Compared with Bose and Sony) Firmware v1.8 and Latency Test. (Part 4)
12 грудня 202021 565 переглядів
Soundcore Life Q10 Review: Simply the Best Headphones
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.5 м, Bluetooth v 3.0, NFC, aptX, 9 – 24000 Гц, 32 Ом, L-штекер, акумулятор: 690 мАгод, до 30 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, AAC, активне шумозаглушення, складаються, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 750 мАгод, до 40 год
вбудований плеєр, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: до 35 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, складаються, акумулятор: 720 мАгод, до 50 год
для дітей, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1 м, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, складаються, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 450 мАгод, до 20 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 600 мАгод, до 55 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, складаються, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, штекер під 45°, акумулятор: 610 мАгод, до 44 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.3, активне шумозаглушення, ігровий режим, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 700 мАгод, до 69 год
накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, Bluetooth v 5.0, AAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, складаються, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 500 мАгод, до 27 год