JBL Tune 760NC
Відео 30Фото 27 |
JBL Tune 760NC |
|
Накладні повнорозмірні навушники закритого типу з активним шумозаглушенням, представлені компанією JBL в 2021 році, позиціонуються як бюджетна версія флагманської моделі JBL Live 660nc. Пропонуються в чотирьох кольорах: чорній, синій бежевій і білій. Завдяки легкій вазі 220 г, м'якому наголов'я і великим амбушюрам з якісного шкірозамінника мають комфортну посадку і пасивну шумоізоляцію.
Надійна складна конструкція гарантує просте транспортування. Навушники JBL Tune 760nc підтримують підключення по Bluetooth 5.0 або по кабелю 3.5 мм (в комплекті). 40-мм драйвери забезпечують насичене басове звучання в кращих традиціях JBL. Автономність становить до 35 годин з включеною ANC і до 50 годин без неї. Повна зарядка займає 2 години, швидка — всього 5 хвилин (вистачить на 2 години роботи). Tune 760nc можуть одночасно підключатися по Bluetooth до двох пристроїв, тому Ви ніколи не пропустите дзвінок на своєму телефоні під час перегляду відео або прослуховування музики з іншого гаджета.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tune 760NC
Усі ціни 27 →Навушники JBL Tune 760NC (JBLT760NCWHT) White | 2 799 грн. |
Навушники JBL T760 BTNC White (JBLT760NCWHT) | 2 799 грн. |
Наушники JBL Tune 760NC White (JBLT760NCWHT) JBLT760NCWHT | 2 799 грн. |
Навушники бездротові JBL T760BT White (JBLT760NCWHT) | 3 799 грн. |
Наушники с микрофоном JBL Tune 760 NC Black (JBLT760NCBLK) | 2 600 грн. |
Звук не якісний. більш менш якісна збірка звук був гірший ніж у моїх вкладишах Soundpeat air 3 Станис Бабюк: користуюся JBL Tune 760NC менше місяця |
Відмінні навушники за власну ціну. Звук – бомба! Автономність на хорошому рівні, швидко заряджаються. 1. Шумодав - на трієчку, якщо, наприклад, поставити чайник - чути, як шумить.
2. Сокет для шнурка розташований у правому навушнику, враховуйте це, якщо збираєтеся використовувати їх з аудіошнурком. 3. Не можна заряджати від USB та слухати музло через аудіошнурок одночасно. Mate Xar: користуюся JBL Tune 760NC кілька місяців |
Бюджетні навушники з Ambient Aware та TalkThru технологіями
JBL Tune 760NC це доступні за ціною, але якісно зібрані повнорозмірні навушники від JBL, що належать до популярної серії Tune. Ця серія відрізняється вдалим поєднанням зручності, звукової якості, функціональності та вартості. За менш ніж $100, покупці отримують стильний пристрій з можливістю як дротового, так і бездротового підключення, активним шумом придушення і підтримкою Ambient Aware і TalkThru, а також з акумулятором, що забезпечує до 50 годин роботи (примітка: 35 годин з включеним ANC).
Традиційний дизайн JBL Tune
Зовні JBL Tune 760NC зберігають фірмовий мінімалістичний стиль серії Tune з їх характерними великими логотипами та різноманітними кольорами. Амбушюри, виконані зі штучної шкіри, м'які та комфортні, забезпечуючи зручне прилягання до голови без зайвого тиску на вуха. Якість складання та матеріалів вище середнього, пластик здається міцним та надійним. Незважаючи на відсутність металевого оголов'я, навушники вражають своєю міцністю. Складна конструкція додає зручності транспортування, а змінний кабель дозволяє легко його замінити або вимкнути при використанні Bluetooth 5.0.
Збалансований звук
Звукова характеристика JBL Tune 760NC відповідає класичному стилю JBL, але із приємними поліпшеннями. Незважаючи на те, що JBL відомі своїми потужними басами та молодіжною спрямованістю, JBL Tune 760NC пропонує більш збалансоване та цікаве звучання порівняно з попередніми моделями бренду. Баси тут не домінують, залишаючи місце для інших інструментів, звучання стало м'якшим і стриманішим. Звукова сцена напрочуд широка і реалістична, що частіше зустрічається у відкритих навушників, а не закритих.