Литий диск Sparco Assetto Gara 6,5x15/4x100 ET37 DIA63,4
Відео 7Фото 2 | від 7 520 до 9 075 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Sparco Assetto Gara 79
Характеристики
Sparco Assetto Gara 6,5x15/4x100 ET37 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sparco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sparco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Sparco Assetto Gara 6,5x15/4x100 ET37 DIA63,4
Sparco Asseto Gara R15 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA63.4 Matt Black | 8 151 грн. |
Sparco Assetto Gara R15 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA63.3 Matt Black W2903150139 | 9 075 грн. |
Диски Sparco Asseto Gara 6,5x15 4x100 ET37 DIA63,4 (matt black) (100102668 | 7 520 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі