Литий диск Speedline Marmora 8x18/5x112 ET35 DIA76
Фото 3 | від 7 910 до 10 566 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Speedline Marmora 23
Характеристики
Speedline Marmora 8x18/5x112 ET35 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Marmora 8x18/5x112 ET35 DIA76
Speedline Marmora 8x18 5x112 ET35 DIA76 ANTHR | 7 910 грн. |
Speedline Corse SL2 Marmora R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Anthracite Polish | 10 211 грн. |
Speedline Corse SL2 Marmora R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Anthracite Polish | 10 566 грн. |
Закрити
Схожі