Поверхневий насос Speroni CAM 88 (101191460)
Speroni CAM 88 ежектор 3 м³/год 38 м 3 м³/год 46 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni CAM 88
Насос поверхностный Speroni CAM INOX 88HL | 6 966 грн. |
Насос вихревой Speroni CAM 88, 1HP 0.75kW 230 100430823 | 5 299 грн. |
Насос поверхневий Speroni CAM INOX 88-HL (101191460) 101191460 | 6 885 грн. |
Speroni Поверхностный самовсасывающий насос Speroni CAM INOX 88 HL | 6 525 грн. |
Поверхневий самовсмоктуючий насос Speroni CAM INOX 88 HL | 10 553 грн. |
Модификації Speroni CAM 88
Ціни на Speroni CAM 88 |
---|---|---|---|---|
Speroni CAM 80 | від 4 199 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni CAM 88 | від 5 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →