Поверхневий насос Speroni RX 2-5
![]() |
Speroni RX 2-5 відцентровий |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Speroni RX 2-5
| Ціни на Speroni RX 2-5 |
|---|---|---|---|---|
| Speroni RX 2-4 | від 15 264 грн. | 1 пропозиція | ||
| Speroni RX 2-5 | від 16 621 грн. | 1 пропозиція | ||
| Speroni RX 2-6 | від 17 183 грн. | 1 пропозиція | ||
| Speroni RX 4-3 | від 14 702 грн. | 1 пропозиція | ||
| Speroni RX 4-4 | від 14 812 грн. | 4 пропозиції | ||
| Speroni RX 4-5 | від 18 988 грн. | 3 пропозиції | ||
| Speroni RX 4-6 | від 19 911 грн. | 4 пропозиції | ||
| Speroni RX 10-4 | від 28 087 грн. | 4 пропозиції | ||
| Speroni RX 10-5 | від 32 218 грн. | 3 пропозиції | ||
| Speroni RX 10-6 | від 34 635 грн. | 2 пропозиції | ||
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RX 2-5:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →