Поверхневий насос Speroni CB 554/B
Товар застарів 17 022 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 108000; Макс. напір (м): 18; Висота всмоктування (м): 7; Потужність двигуна (Вт): 4000; Клас захисту (IP): 44; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: чавун; |
Speroni CB 554/B продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni CB 554/B:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni CB 554/B
Ціни на Speroni CB 554/B |
---|---|---|---|---|
Speroni CB 152 | від 13 545 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CB 60/N | від 13 072 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CB 65/N | від 13 545 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CB 303/A | від 21 534 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CB 203/B | від 18 126 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CB 303/B | від 23 177 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CB 403/A | від 25 702 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CB 403/B | від 27 055 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CB 554/A | від 27 164 грн. | 1 пропозиція |