Поверхневий насос Speroni RSM 60
Speroni RSM 60 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni RSM 60
Усі ціни 8 →Насос поверхностный Speroni RSM 60 | 22 059 грн. |
Горизонтальний багатоступінчастий насос Speroni RSM 60 (102190260) 1021902 | 22 148 грн. |
Speroni RSM 60 | 20 747 грн. |
Speroni Поверхностный многоступенчатый насос Speroni RSM 60 | 20 989 грн. |
Pompa Rsm 60 2,2kW/230V 160L 71m Speroni Hd | 29 643 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RSM 60:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni RSM 60
Ціни на Speroni RSM 60 |
---|---|---|---|---|
Speroni RSM 3 | від 8 469 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 4 | від 8 871 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 5 | від 10 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni RSM 40 | від 18 659 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 50 | від 20 344 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 60 | від 20 747 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →