Поверхневий насос Speroni RX 4-6
Speroni RX 4-6 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni RX 4-6
Усі ціни 6 →Насос поверхностный Speroni RX 4-6 | 16 727 грн. |
Відцентровий поверхневий насос Speroni RX 4-6 (102206860) 102206860 | 16 832 грн. |
Speroni RX 4-6 | 15 762 грн. |
Speroni Горизонтальный многоступенчатый насос Speroni RX 4-6 (трехфазный) | 15 878 грн. |
Насос горизонтальний багатоступеневий Speroni RX 4-6 | 18 768 грн. |
Насос поверхневий Speroni RX 4-6 IE3 | 18 768 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RX 4-6:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni RX 4-6
Ціни на Speroni RX 4-6 |
---|---|---|---|---|
Speroni RX 2-4 | від 11 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni RX 2-5 | від 13 013 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni RX 2-6 | від 13 453 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni RX 4-3 | від 11 510 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni RX 4-4 | від 11 730 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni RX 4-5 | від 15 029 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni RX 4-6 | від 15 762 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni RX 10-4 | від 19 208 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni RX 10-5 | від 24 687 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni RX 10-6 | від 27 492 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →