Заглибний насос Speroni Cutty 200
Speroni Cutty 200 продуктивніподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni Cutty 200
Усі ціни 6 →Насос дренажно-фекальний Speroni CUTTY 200/N (101291420) 101291420 | 48 284 грн. |
Speroni CUTTY 200/N OIL + Пульт 23050 | 48 020 грн. |
Насос дренажно-фекальний Speroni CUTTY 200/N | 55 405 грн. |
Насос дренажно-фекальний Speroni CUTTY 200 N-T (101291430) 101291430 | 37 574 грн. |
Speroni CUTTY 200 N-T | 37 573 грн. |
Дренажно-фекальний насос Speroni CUTTY 200/N-T | 43 279 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель Cutty 200T — оснащений трифазним двигуном
Модификації Speroni Cutty 200
Ціни на Speroni Cutty 200 |
---|---|---|---|---|
Speroni Cutty 150 | від 46 438 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni Cutty 200 | від 37 573 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni Cutty 250 | від 38 305 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →