Заглибний насос Pedrollo Top 1
Відео 10Фото 3 |
Pedrollo Top 1 відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Купити Pedrollo Top 1
Усі ціни 17 →Дренажний насос Pedrollo TOP 1 48TOP11A1 | 5 275 грн. |
Pedrollo TOP-1 5m | 4 686 грн. |
Насос дренажний Pedrollo Top 1 3100057 | 7 266 грн. |
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP-1 (48TOP11A1) | 5 022 грн. |
Дренажний насос Pedrollo TOP 1 - FLOOR 48TOPF11A1 | 6 725 грн. |
Насоси серії Top від італійської фірми Pedrollo відмінно зарекомендували себе в роботах, пов'язаних з осушенням ям для побутових стоків, відкачуванням води із затоплених приміщень, випорожненням басейнів, акваріумів та каналізаційних відстійників.
Місія
Насосний агрегат Pedrollo Top 1 заточений під підйом слабозабрудненої води з глибини до 3 м. Розмір абразивних частинок в перекачується рідини не повинен перевищувати 10 мм, в іншому випадку пластикової крильчатці робочого колеса моделі доведеться несолодко. Саме колесо закріплене на приводному валу з нержавіючої сталі, що вселяє до конструкції довіру.
Поплавкові автоматика
Щоб уникнути роботи «на суху» модель озброєна поплавковим вимикачем для автоматичного пуску і зупинки насоса. Автоматика відключає помпу при залишковому рівні води близько 14 мм. Силами 250-ватного електромотора за 1 годину крізь лопаті робочого колеса агрегата «переганяється» до 10 «кубів» рідини. Максимальний напір її подання впирається в «стелю» 7 м висоти.
Переконливість
Пластиковий «панцир» насоса на подив стійко витримує механічні навантаження і не схильний до корозії. До того ж вага пристрою в зборі становить всього-на-всього 4.5 кг. Провід електроживлення до нього виготовлений з неопрену і володіє 5-метрової довжини. Опціонально модель комплектується 10-метровим мережевим кабелем. Агрегат виглядає досить переконливо по всіх фронтах, за що і отримує стабільно високі місця у різноманітних рейтингах заглибних насосів.
Модификації Pedrollo Top 1
Ціни на Pedrollo Top 1 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Top 1 | від 4 589 грн. | 17 пропозицій | ||
Pedrollo Top 2 Floor | від 5 419 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo Top 2 | від 4 813 грн. | 11 пропозицій | ||
Pedrollo Top 3 | від 5 065 грн. | 16 пропозицій | ||
Pedrollo Top 4 | від 10 328 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo Top 5 | від 10 774 грн. | 5 пропозицій |