Заглибний насос Vitals DT 307s
Vitals DT 307s поплавковий вимикач 7.2 м³/год 7 м 13.2 м³/год 8 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals DT 307s
Усі ціни 10 →Насос занурювальний дренажний для чистої води Vitals aqua DT 307s 47607 | 1 786 грн. |
Насос погружной дренажный для чистой воды Vitals aqua Dt 307s | 1 590 грн. |
Насос дренажний Vitals aqua DT 307s (для чистої води) 47607 | 1 595 грн. |
Насос погружной дренажный для чистой воды Vitals aqua DT 307s | 1 595 грн. |
Занурювальний дренажний насос Vitals Aqua DT 307s (47607) | 1 612 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Vitals DT 307s
Ціни на Vitals DT 307s |
---|---|---|---|---|
Vitals DT 307s | від 1 515 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitals DT 613s | від 1 748 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →