Заглибний насос Speroni SXG 600
Speroni SXG 600 поплавковий вимикач 8.4 м³/год9.6 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni SXG 600
Дренажный насос Speroni SXG 600 | 9 159 грн. |
Дренажний насос Speroni SXG 600 (101273000) 101273000 | 8 651 грн. |
Speroni SXG 600 | 8 651 грн. |
Speroni Погружной дренажный насос из нержавеющей стали Speroni SXG 600 (10 | 8 555 грн. |
Насос дренажний Speroni SXG 600 INOX | 10 113 грн. |
Модификації Speroni SXG 600
Ціни на Speroni SXG 600 |
---|---|---|---|---|
Speroni SXG 400 | від 8 373 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni SXG 600 | від 8 555 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →