Литий диск SPORTMAX RACING 2797 5,5x13/4x100 ET38 DIA67,1
від 1 953 до 2 144 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 2797 2
Характеристики
SPORTMAX RACING 2797 5,5x13/4x100 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 2797 5,5x13/4x100 ET38 DIA67,1
Диски Sportmax Racing SR-D2797 5,5x13 4x100 ET38 DIA67,1 (HB) | 1 953 грн. |
Sportmax Racing SR-D2797 5.5x13 4x100 ET38 DIA67.1 HB | 2 144 грн. |
Sportmax Racing SR-D2797 (R13 W5,5 PCD4x100 ET38 DIA67,1) 1892039 | 1 964 грн. |
Закрити
Схожі