Литий диск SPORTMAX RACING 3210 5,5x13/4x100 ET25 DIA67,1
від 2 275 до 2 576 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 3210 4
Характеристики
SPORTMAX RACING 3210 5,5x13/4x100 ET25 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 3210 5,5x13/4x100 ET25 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Sportmax Racing SR3210 R13 W5.5 PCD4x100 ET25 DIA67.1 (WPWB) 1 | 2 413 грн. |
Диски Sportmax Racing SR3210 5,5x13 4x100 ET25 DIA67,1 (WPWB) | 2 275 грн. |
Sportmax Racing 3210 (R13 W5.5 PCD4x100 ET25 DIA67.1) WPWB | 2 275 грн. |
Sportmax Racing SR-3210 5.5x13 4x100 ET25 DIA67.1 WPWB | 2 427 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-3210 5.5x13 4x100 ET25 DIA67.1 WPWB | 2 320 грн. |
Литі диски Sportmax Racing SR3210 R13 W5.5 PCD4x100 ET25 DIA67.1 (WPWB) | 2 510 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-3210 5.5x13 4x100 ET25 DIA67.1 WPWB | 2 576 грн. |
Закрити
Схожі