Литий диск SPORTMAX RACING 3940 7x16/5x114,3 ET38 DIA67,1
від 3 605 до 3 960 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 3940 2
Характеристики
SPORTMAX RACING 3940 7x16/5x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 3940 7x16/5x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
Диски Sportmax Racing SR3940 7x16 5x114,3 ET38 DIA67,1 (RHB) | 3 605 грн. |
Sportmax Racing SR-3940 7x16 5x114.3 ET38 DIA67.1 RHB | 3 960 грн. |
Sportmax Racing SR-3940 7x16 5x114.3 ET38 DIA67.1 RHB | 3 910 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-3940 7x16 5x114.3 ET38 DIA67.1 RHB | 3 892 грн. |
Закрити
Схожі