Литий диск SPORTMAX RACING 522 7x16/5x139,7 ET35 DIA98,5
від 4 025 до 4 644 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):98.5 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 522 1
Характеристики
SPORTMAX RACING 522 7x16/5x139,7 ET35 DIA98,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 522 7x16/5x139,7 ET35 DIA98,5
Сортувати
Литые диски Sportmax Racing SR522 R16 W7 PCD5x139.7 ET35 DIA98.5 (LGMP) 10 | 4 269 грн. |
Sportmax Racing 522 (R16 W7.0 PCD5x139.7 ET35 DIA98.5) LGMP | 4 025 грн. |
Диски Sportmax Racing SR522 7x16 5x139,7 ET35 DIA98,5 (LGMP) | 4 065 грн. |
Sportmax Racing SR-522 7x16 5x139.7 ET35 DIA98.5 BP | 4 220 грн. |
Sportmax Racing SR-522 7x16 5x139.7 ET35 DIA98.5 LGMP | 4 220 грн. |
Sportmax Racing SR-522 (R16 W7 PCD5x139,7 ET35 DIA98,5) 1906474 | 4 035 грн. |
Литі диски Sportmax Racing SR522 R16 W7 PCD5x139.7 ET35 DIA98.5 (LGMP) | 4 440 грн. |
Sportmax Racing SR-522 7x16 5x139.7 ET35 DIA98.5 LGMP | 4 220 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-522 7x16 5x139.7 ET35 DIA98.5 LGMP | 4 644 грн. |
Закрити
Схожі