Литий диск SPORTMAX RACING 628 7x16/5x112 ET38 DIA67,1
від 3 499 до 4 373 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 628 2
Характеристики
SPORTMAX RACING 628 7x16/5x112 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 628 7x16/5x112 ET38 DIA67,1
Сортувати
Sportmax Racing SR-628 7x16 5x112 ET38 DIA67.1 HB | 3 616 грн. |
Диски Sportmax Racing SR628 7x16 5x112 ET38 DIA67,1 (HB) | 3 499 грн. |
Sportmax Racing 628 (R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA67.1) HB | 3 674 грн. |
Sportmax Racing SR-628 7x16 5x112 ET38 DIA67.1 HB | 3 850 грн. |
Sportmax Racing SR-628 7x16 5x112 ET38 DIA67.1 HB | 3 795 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі