Вантажна шина Sportrak SP304 315/80 R22.5 157J
Виберіть розмір вантажної шини
Sportrak SP304 315/80 R22.5 157J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sportrak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sportrak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sportrak SP304 315/80 R22.5 157J
Sportrak SP304 (315/80R22.5 157J) | 9 829 грн. |
SPORTRAK SP304 315/80 R22.5 157/154J | 9 677 грн. |
Шини Sportrak SP304 (индустриальная) 315/80 R22,5 157/154J 20PR | 9 330 грн. |
SporTrak SP304 (315/80R22.5 157J) | 10 200 грн. |
Шина Sportrak SP304 (індустріальна) 315/80 R22.5 157/154J PR20 | 10 076 грн. |