Намет Springos PT012
Фото 8 |
Springos PT012
Призначення:пляжний намет
Сезонність:літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:0.8 кг
Фільтр від ультрафіолетового випромінювання 50UV. В комплекті чохол, кілочки і мотузка. Автоматична система складання-досить просто витягнути намет з чохла.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Springos PT012
Усі ціни 9 →Пляжная палатка Springos Pop Up Red/White (PT012) 975316 | 799 грн. |
Палатка Springos Pop Up пляжная 120 x 200 см бело-красная (PT0120) | 799 грн. |
Пляжний тент Springos Pop Up 120 x 200 см PT012 Red/White | 799 грн. |
Пляжний тент 120х200х95 см Springos Різнобарвний (2000001628843) | 799 грн. |
Пляжний тент Springos Pop Up 120 x 200 см PT012 Red/White | 799 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →