Заглибний насос Sprut QDX 1.5-32-0.75
Sprut QDX 1.5-32-0.75 відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut QDX 1.5-32-0.75
Усі ціни 7 →Насос дренажный Sprut QDX 1,5-32-0,75 | 5 561 грн. |
Дренажний насос Sprut QDX 1,5-32-0,75 6134SP94 | 5 703 грн. |
Sprut Дренажный насос Sprut QDX 1,5-32-0,75 (0259) | 5 133 грн. |
Дренажний насос Sprut QDX 1,5-32-0,75 | 5 544 грн. |
Дренажний насос Sprut QDX 1,5-32-0,75 | 5 418 грн. |
Дренажний насос "Sprut" QDX 1,5-32-0,75 | 5 450 грн. |
Дренажний насос "Sprut" QDX 1,5-32-0,75 | 5 703 грн. |
anonim
6 травня 2018, 18:59
Перестал качать крутится нормально крыльчатка на месте неделю назад качал хорошо #
Модификації Sprut QDX 1.5-32-0.75
Ціни на Sprut QDX 1.5-32-0.75 |
---|---|---|---|---|
Sprut QDX 1.5-16-0.37 | від 2 792 грн. | 9 пропозицій | ||
Sprut QDX 1.5-32-0.75 | від 5 133 грн. | 7 пропозицій | ||
Sprut QDX 3-20-0.55 | від 3 985 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →