Заглибний насос Sprut V1300D
Відео 2Фото 4 |
Sprut V1300D продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut V1300D
Усі ціни 14 →Насос дренажно-фекальный насос Sprut V1300D | 8 686 грн. |
Насос дренажно-фекальный Sprut V1300D | 7 417 грн. |
Дренажно-фекальний насос Sprut V1300D 132121 | 8 909 грн. |
Дренажно-фекальний насос Sprut V1300D 4823072201146 | 8 909 грн. |
Sprut Sprut V1300D | 8 909 грн. |
ще 9 пропозицій
1 0 0 4 |
За 4 роки жодного разу не підвів, але правда і від ножа ні чого не залишилося. Як і все жележо не любить пісок. Якщо на саме дно не ставити, то вистачить надовго. А сам насос рекомендую. У мене від ножа нічого не залишилося, а сам насос шукав підводив. Насос бомба з поставленим завданням справляється на відмінно. Відсіковий ніж можна було і зі сталі зробити, а то чавун слабенький. користуюся Sprut V1300D місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Купив влітку 2013 року, опустив у яму і з того часу не діставав. Відкачую раз на місяць. Без нарікань. Все працює та відповідає опису. На моєму примірнику немає. користуюся Sprut V180F більше року |
напевно потрапив у момент коли постояв довго в рідині, примусово викачавши палицею піднявши поплавок і давши постояти пів дня з відкритим люком - не повторюється, купувався ще коли коштував копійки за старим курсом, зараз власне подорожчав у 2 рази, при курсі піднятом у 3, тому вважаю навіть не сильним те й перевищенням, хоча зроблено то в нас, потім зовнішній вплив менший, ставити коли навернеться такий самий, не бачу сенсу купувати щось інше стабільність, працює, кільце метрове повне викачує десь за 20-30 секунд, виходить що включається десь раз на добу не частіше ну тут або виявлено або не виявлено, дякувати Богові поки працює, один раз почав вибивати диф автомат - з умілими руками через звичайний автомат підключаємо до звичайного, викачуємо все і даємо висохнути - вирішено Вадим: користуюся Sprut V250F місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Sprut V1300D:
- У комплекті пульт управління з пристроєм захисту двигуна від перевантаження по струму споживання
Модификації Sprut V1300D
Ціни на Sprut V1300D |
---|---|---|---|---|
Sprut V180F | від 3 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut V250F | від 3 161 грн. | 4 пропозиції | ||
Sprut V750F | від 5 727 грн. | 8 пропозицій | ||
Sprut V1300D | від 7 255 грн. | 14 пропозицій | ||
Sprut V1100 | від 6 092 грн. | 13 пропозицій | ||
Sprut V1800C | від 20 697 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →