Похідний ніж Spyderco Cara Cara 2 Stainless BB (BY03BKPS2)
Відео 2Фото 2 |
Spyderco Cara Cara 2 Stainless BB |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Cara Cara 2 Stainless BB
Усі ціни 19 →Нож Spyderco Cara Cara 2 Stainless Black Blade BY03BKPS2 | 2 400 грн. |
Spyderco Byrd Cara Cara 2 (BY03BKPS2) Black Blade полусерейтор | 2 460 грн. |
Карманный нож Spyderco Byrd Cara Cara 2 Black (BY03BKPS2) | 2 460 грн. |
Ніж Spyderco Byrd Cara Cara 2 Black, полусеррейтор (BY03BKPS2) | 2 460 грн. |
Нож Spyderco Byrd Cara Cara 2 Black, полусеррейтор (BY03BKPS2) BY03BKPS2 | 2 460 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →