Похідний ніж Spyderco Byrd Harrier 2 Serrated Blade (BY01GPS2)
Відео 11Фото 8 |
Spyderco Byrd Harrier 2 Serrated Blade |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Byrd Harrier 2 Serrated Blade
Усі ціни 11 →Нож Spyderco Byrd Harrier 2 серрейтор (BY01GPS2) | 1 780 грн. |
Ніж Spyderco Byrd Harrier 2 Serrated (BY01GPS2) | 1 880 грн. |
Нож Spyderco Byrd Harrier 2 Serrated (BY01GPS2) BY01GPS2 | 1 780 грн. |
Ніж Spyderco Byrd Harrier 2 Serrated (BY01GPS2) BY01GPS2 | 1 780 грн. |
Нож Spyderco Byrd Harrier 2, серрейтор (BY01GPS2) BY01GPS2 | 1 780 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →