Похідний ніж Spyderco Resilience S35VN C142PSBL (C142PSBL)
Відео 2Фото 16 |
Spyderco Resilience S35VN C142PSBL |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Resilience S35VN C142PSBL
Усі ціни 15 →Складной нож Spyderco Resilience FRN S35VN C142PSBL | 5 904 грн. |
Spyderco Resilience FRN (C142PSBL) Blue | 5 900 грн. |
Нож Spyderco Resilience FRN, S35VN, полусеррейтор (C142PSBL) | 5 900 грн. |
Нож Spyderco Resilience FRN S35VN полусерейтор (C142PSBL) C142PSBL | 5 900 грн. |
Ніж Spyderco Resilience FRN S35VN напівсеррейтор (C142PSBL) C142PSBL | 5 900 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →