Похідний ніж Spyderco Byrd Harrier 2 CombinationEdge (BY01PSBK2)
Відео 7Фото 10 |
Spyderco Byrd Harrier 2 CombinationEdge |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Byrd Harrier 2 CombinationEdge
Усі ціни 10 →Складной нож Spyderco Byrd Harrier 2 Wharncliffe BY01PSBK2 BY01PBKWC2 | 1 784 грн. |
Spyderco Byrd Harrier 2 (BY01PSBK2) | 1 780 грн. |
Нож Spyderco Byrd Harrier 2 FRN, полусеррейтор (BY01PSBK2) | 1 780 грн. |
Нож Spyderco Byrd Harrier 2 FRN полусеррейтор (BY01PSBK2) BY01PSBK2 | 1 780 грн. |
Ніж Spyderco Byrd Harrier 2 FRN полусеррейтор (BY01PSBK2) BY01PSBK2 | 1 780 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →